Įvairių medžiagų graviravimas

Audinių/veltinių graviravimas. Audinių graviravimas galimas, tačiau pakankamai retai taikomas metodas dėl to, kad graviruotos vietos dažniausiai tampa trapiomis ir yriomis. Veltinio graviravimas pasižymi daug geresne kokybe, graviruotos vietos švelniai paruduoja. Ypač geras rezultatas gaunamas graviruojant sintetinį veltinį. Tai atliekant veltinio paviršius apsilydo, tampa kietas ir išlaiko pirminę savo spalvą.

Keramikos graviravimas. Ši medžiaga yra atspari karščiui, todėl lazeriu paviršius paveikiamas labai minimaliai. Ant baltos keramikos rezultatas matomas tik tam tikru kampu ar įtrynus dažais. Geresni rezultatai išgaunami graviruojant dažytą keramiką. Tuomet pavyksta dažus nugraviruoti iki baltos natūralios spalvos.

Molio graviravimas. Graviruojant molinius gaminius išgaunamas negilus, beveik tokios pat natūralios molio spalvos vaizdas. Taigi, toks variantas yra nekontrastingas. Ženkliai geresnį variantą galime išgauti graviruojant dažytus ar lakuotus molio gaminius.

Organinių medžiagų graviravimas. Kaip žinia, lazerinį graviravimą galima priskirti deginimui. Taigi, tam puikiai tinka organinės medžiagos tokios kaip įvairūs riešutai, vaisių kauliukai ar netgi gyvūnų ragai.

 

Lazerinis graviravimas suteikia galimybes graviruoti ant beveik visų paviršių. Jeigu tik turite kokią nors idėją, klauskite ir mes tikrai pasistengsime ją realizuoti!