D.U.K.

Kaip nustatoma darbų kaina?

Graviravimo kaina daugiausiai priklauso nuo:
• lazeriu graviruojamo ploto;
• lazeriu pjaunamų linijų ilgio;
• graviruojamos / pjaunamos medžiagos;
Taip pat atsižvelgiama ir į kitas objektyvias aplinkybes:
• lazerio graviravimo gylį;
• lazeriu graviruojamų objektų išsidėstymą;
• maketo detalumą;
• paslaugų įvykdymo trukmę;
• darbų sudėtingumą;
• maketavimo apimtį ir kt.
Dažniausiai smulkių vienetinių darbų kaina siekia 10 – 12 €; užsakant didesnį kiekį, galime pasiūlyti rinkoje konkurencingas kainas ir nepriekaištingą kokybę.

Kaip užsakyti prekę ar paslaugą?

Rašykite mums el. paštu: info@engrave.lt arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:
• detalų medžiagos ar daikto aprašymą;
• preliminarų kiekį;
• jeigu turite pridėkite nuotrauką, nuorodą ar failą;
• pageidaujamą atlikimo terminą;
• norimą graviruoti tekstą ar vaizdą ( jeigu turite);
• pageidautiną atsiėmimo būdą.
Jeigu neturite maketų, nesijaudinkite, dažniausiai mes juos galime padaryti nemokamai. Gavę užklausą, atsiųsime jums maketą patvirtinimui, po maketo patvirtinimo pradėsime gamybą.
Taip pat galite paskambinti: + 370 601 58722 arba atvykti pas mus – Lukšio g. 7 (4 aukštas), Vilnius. Labai vertiname jūsų laiką ir gyvą bendravimą. Taigi jūs visuomet laukiami individualiai konsultacijai, kuri niekuo neįpareigoja.

Kiek laiko trunka gamyba?

Lazerio pjovimo bei graviravimo trukmė visuomet derinama su klientu, atsižvelgiant į jo poreikius. Trukmė priklauso nuo užsakymo dydžio: vienetiniai užsakymai atliekami per vos per 1 – 2 dienas. Paskambinus iš anksto ir sutarus dėl laiko, smulkius užsakymus galime išgraviruoti vietoje, atvykus tą pačią dieną.
Didelių užsakymų terminai derinami individualiai.

Kaip atsiskaityti už paslaugas?

Už graviravimo ir pjovimo paslaugas galima atsiskaityti pavedimu arba grynais pinigais vietoje.

Kokius failus reikia pateikti darbų atlikimui?

Norint graviruoti ar pjauti, geriausia turėti vektorinius failus. Taip pat tinka ir įvairūs paveikslėliai, tik pageidautina kuo aukštesnė rezoliucija. Tinkamiausias vektorinis formatas yra CorelDraw .cdr

Kiti galimi variantai: .pdf; .ai;  .eps;  .dwg; .dxt .svg ir kiti.

Ar priimate vienetinius užsakymus?

Kiekvienas užsakymas mums yra svarbus. Atliekame ne tik didelius, bet ir vienetinius užsakymus.

Ar siunčiate užsakymus į kitus miestus?

Užsakymus siunčiame į visus Lietuvos miestus. Siuntinius siunčiame per Lietuvos paštą, LP express paštomatus bei kurjerį. Siuntimas per kurjerį, paštomatą įprastai trunka vos 1 darbo dieną, paštu šiek tiek ilgiau.

Taip pat siunčiame ir tarptautines siuntas į visas pasaulio šalis, naudodamiesi Lietuvos paštu arba tarptautinėmis kurjerių kompanijomis.

Ar graviruotą daiktą galima naudoti buityje (ar graviravimas nenusitrins)?

Lazerinis graviravimas pasižymi kokybiškumu ir ilgaamžiškumu, kuris yra pasiekiamas lazerio spinduliu keičiant medžiagos struktūrines savybes. Lazerio spindulys veikia medžiagą, todėl graviruojamame plote pasikeičia medžiagos struktūra. Sudegusi medžiaga pasišalina, o likęs paviršius pakeičia struktūrą, todėl lazeriu graviruotas produktas ilgaamžis. Jis nenutrinamas, nenuplaunamas, nepaveikiamas kitomis priemonėmis, todėl graviruotą daiktą galima plačiai naudoti buityje ar kitoje srityje.

Kokiais lazeriais dirbate?

Dirbame su itin aukšta kokybe ir preciziškumu pasižyminčiu amerikietišku GCC lazeriu. Taip pat turime galingą CO2 lazerį. Šis lazeris pasižymi didesniu galingumu, tai suteikia galimybę pjaustyti storas medžiagas.

Kokie darbiniai plotai?

GCC lazerio įprastinis darbinis plotas – 960 x 460 mm, CO2 lazerio įprastinis darbinis plotas – 900 x 600 mm.  Standartiškai į lazerius telpa iki 250 mm aukščio daiktai. Esant poreikiui, kartais galime atlikti ir didesnių gabaritų medžiagų apdirbimą.